Behöver du en Elektriker i onsala?

Vi är auktoriserade elektriker i Onsala. 


När du behöver anlita en elektriker i Onsala för alla typer av elinstallationer,totalentreprenader och servicearbeten kan du vända dig till oss på Watt Meister El. 


Som kund hos oss kan du känna dig säker i att vi alltid utför våra elinstallationer med fokus på säkerhet, kvalitet, miljö. En hållbar framtid är något vi på Watt Meister El värdesätter,det är därför av stor vikt för oss att arbeta miljövänligt i. 


Våra elektriker hjälper privatpersoner & företag i Onsala


Oavsett om du är privatperson, företag, fastighetsägare,bostadsrättsföreningar eller kommun kan du vända dig till oss på Watt MeisterEl för hjälp med dina elinstallationer i Onsala. 


Givetvis utför vi arbeten mot rot-avdrag om det är önskvärt, meddela gärna detta vid beställning. 

Se även skatteverkets hemsida för mer information om regler vid rot.

Kontakta oss

Mathias: 

070-4 803160

mathias@wmel.se

Michael: 

072-2 513161

michael@wmel.se

Erik:
076-8 869191

erik@wmel.se

Hjalmar:
072-1 999375

hjalmar@wmel.se

Fredric: 
072-0 808594
fredric@wmel.se

Daniel: 

daniel@wmel.se

Arbeta hos oss

Vill du bli en av våra elektriker? Kontakta Mathias för mer info.

Kontakta oss